Funkcjonalności

Benzil to system do kompleksowego zarządzania serwisem samochodowym. System jest online i dostosowujemy go do potrzeb klienta. System doskonale sprawdza się w 2-3 stanowiskowych warsztatach jak i dużych serwisach samochodowych. Dobieramy funkcjonalności pod klienta tak aby korzystanie z systemu było jak najprostsze.

Obecne funkcjonalności

Kontrola pracowników

 

System Benzil prezentuje zbiorczy widok zleceń i prac realizowanych danego dnia. Przejrzyste i funkcjonalne zestawienie sprawia, że zawsze wiesz kto co robi. Ponadto integracja z Calamari pozwala sprawdzić, czy Twoi pracownicy pojawiają się w pracy i czy są na czas. Wchodzisz na Benzil i wiesz co dzieje się na serwisie

Opinie

 

Miej pełną kontrolę nad opiniami klientów. Zareaguj na niezadowolonego klienta zanim wystawi złą opinie w internecie. Benzil sam zachęca Twojego klienta do wystawienia pozytywnej pozytywnej opinii. Benzil zwiększa ilość opini o serwisie.

Ubezpieczenia

 

Benzil sam monitoruje kiedy ubezpieczenie klienta wygaśnie. Umożliwia to automatycznie wysyłanie klientowi SMS z przypomnieniem oraz aktywizowanie pracowników biurowych do kontaktu z klientem. W ten sposób warsztat przywiązuje do siebie klienta oferując mu wahasz usług analogicznych do autoryzowanych serwisów samochodowych.

Kalendarz

 

Nasz system zapewnia zautomatyzowany sposób umawiania wizyt. Sugerowane są wolne terminy z uwzględnieniem każdego z wybranych typu wizyt np. serwis, klimatyzacja, detailing. Twój kalendarz wraz z terminami oraz zadaniami może być synchronizowany z Google przez co będziesz miał wgląd do zadań z każdego urządzenia w dowolnym miejscu.

Nowy klient

 

Wprowadzenie nowego klienta do systemu zajmuje dosłownie kilka sekund.
Dzięki skanowaniu dowodu rejestracyjnego, wszystkie dane klienta są automatycznie wprowadzane w system.

Zarządzanie opiniami

Oferty

Fakturowanie

Obsługa użytkowników w podziale na role

Ubezpieczenia

Kontrahenci

Powiadomenia-SMS i maile

Kopie bezpieczeństwa - serwery Amazon

Stworzyliśmy system,

który ułatwia realizowanie

zadań.

Lista zadań i zleceń pracowników

Automatyczna kontrola, czy zlecenia są wykonywane na czas

Status pokazuje, w jakim etapie zadanie się znajduje

Zaopatrzenie

Po akceptacji oferty przez klienta system od razu umieszcza części potrzebne do naprawy pojazdu na liście zamówień. Zaopatrzeniowiec ma przejrzystą listę zamawianych części.

Kalendarz Google

Integracja z kalendarzem Google pozwala na wyświetlanie i przypominanie o nadchodzących terminach i zadaniach na dowolnym urządządzeniu. Dzięki integracji z kalendarzem Google Benzil synchronizuje zadania z takimi platformami jak Facebook czy Booksy. Dzięki temu terminy zarezerwowane w tych platformach pojawią się również w Benzil.

Kontrola całego serwisu na jednym ekranie

Obecnie tworzone funkcjonalności

Zarządzanie narzędziami

Przyjścia do pracy - zarządzanie pracownikami

Kody kreskowe

Monitory w poczekalni i na serwisie

Dowiedz się więcej już teraz
    Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych w witrynie.