Integracje – nieograniczone rozszerzania systemu

Fakturownia
Dzięki integracji Benzil z Fakturownią oferujemy pełną funkcjonalność kas fiskalnych online. W Benzil do każdej usługi wystawisz dowolną fakturę z dowolnego miejsca w wersji papierowej lub elektronicznej. Użycie Benzil to ułatwienie współpracy dla Ciebie i Twojego księgowego. Masz zawsze całą dokumentację pod ręką.
Calamari
Benzil daje Ci pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w Twoim warsztacie. Nie musisz być nawet w serwisie – pełen raport zobaczysz na smartfonie lub tablecie. Dzięki integracji z Calamari masz pełną kontrolę nad spóźnieniami, nadgodzinami i obecnością pracowników. Masz wiele możliwości rejestracji wejść: karty, bryloki, smartphone oraz identyfikator.
Google Calendar
Integracja z kalendarzem Google pozwala na wyświetlanie i przypominanie o nadchodzących terminach i zadaniach na wszystkich urządzeniach. Dzięki integracji z kalendarzem Google Benzil synchronizuje zadania z takimi platformami jak Facebook czy Booksy. Obecnie wyszstkie terminy zarezerwowane w tych platformach pojawią się również w Benzil.
API
Beznil pozwala na intergrację z innymi programami również przez własne API w technologii REST. Często wystawiamy funkcjonalności np. dla programów księgowych.
SMS api
Dzięki integracji SMS Api, Twoi klienci będą zawsze na czas informowani o zbliżającym się terminie spotkania lub o tym, że ważność ubezpieczenia się wkrótce zakończy. Gwarantuje to Lojalność i zadowolenie klientów Twojego serwisu.
Skontaktuj się z nami lub zadzwoń

+48 570 310 999
    Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych w witrynie.